S láskou k tělu

Vyloupni své nožky do krásy

Nastalo období, kdy většinu svého času, trávíme uvnitř mezi čtyřmi stěnami než venku. Nabalujeme na sebe jednu vrstvu oblečení za druhou. Skrýváme své tělo před mrazem a celkově se zpomalujeme. Nic se nám zkrátka nechce. Stejně tak i příroda se zklidňuje a zpomaluje do té doby, než nás opět probudí první jarní sluneční paprsky.

Právě nyní je ideální čas na to, se zastavit a odpočívat. Věnovat se více svému tělu, mysli a duši. V něčem se zdokonalit, něco na sobě vylepšit anebo se něčeho zbavit, co nás dlouhodbě tíží. Tak, aby se se začátkem jara, vyklubalo naše nové já, stejně jako motýl ze své kukly.

3, 2, 1 …. Začíná beauty den pro nohy

Umíte si představit, že byste pracovaly od rána do večera, bez nároku na přestávku na oběd nebo bez možnosti dojít si na toaletu? Ne?! Tak ani něco podobného nedělejte svým chodidlům.

Mají totiž velmi nelehkou úlohu a kolikrát ani za to nedostanou pochvalu. Proto minimálně 1x za měsíc jim dopřejte pečující hodinku v podobě relaxační pedikúry. Navíc každý den si je po večerní koupeli promazejte hydratačním krémem. Když si ještě poté navlečete na nohy ponožky, které jste si předtím nechaly zahřát v topení nebo mikrovlnné troubě, znásobíte tím hydratační účinek krému. Ono tyto maličkosti umí hned zlepšit den a přinést pocit, že na světě je opět o něco krásněji.

Pokud si chcete dopřát kvalitní domácí pedikúru. Návod jak na to se dočtete v jednom minulém příspevku. Stačí kliknout na odkaz: https://www.instagram.com/p/B1eMZITiBCA/

Nožky si zaslouží pravidelnou péči.

Masírování dovoleno!

Po obzvláště náročných dnech, kdy jsme celý den na nohou, je potřeba dopřát nožkám něco navíc. Lze se objednat na profesionální masáž nohou. Osobně doporučuji tu od Thajského ráje. Oni to zkrátka umí a nestojí to ani tak moc, obzvláště když využijete jejich výhodných nabídek. O něco ještě levnější varianta, je si nožky namasírovat vlastnoručně nebo o to požádat přítele. Informace o technikách automasáže je na internetu hned několik anebo vsadťe na vlastní instinkt a nožkám dopřívejte takové dotyky, které jsou vám nepříjemnější. Koneckonců o to jde především. Na závěr si zkuste ještě hydratační masku nohy. Skvěla je třeba ta: https://www.alza.cz/beauty/scholl-pedimask-expert-care-coconut-oil-1-par-d5649337.htm?o=2IDP=10925

Na obzoru nová a hladká kůže

Nastal nejlepší čas pro kosmetické procedury. Proto toho rozhodně využijme a jedenkrát měsíčně si navlékneme exfoliační ponožky na nohy, které dokáží to, že z nohou odstraní zatvrdlou kůži, kterou jinak ani nelze odstranit. Celá procedura je snadná a hlavně rychlá. Na umyté a ručníkem osušené nohy navlékneme předem připravené exfoliační ponožky. Můžeme ještě nožky zabalit do bavlněných ponožek pro znásobení účinku. Necháme působit cca 20 nebo 30 minut a poté sundáme a znovu nohy umyjeme. Nic dalšího již není třeba. Asi tak zhruba do týdne začne postupně z nohou odpadávat nepotřebná suchá kůže. Nijak tomu nepomáháme. Kůže se odstraní zcela sama asi tak za další týden. Buďte si ale jisté, že poté budete mít tak hladké nohy jako nikdy.

Šťastná eL.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště