Můj příběh

Zdravím všechny šťastné čtenářky,

jmenuji se Lucie Drastilová a hlavním důvodem vzniku tohoto projektu. Byla myšlenka, že i když každá z nás je jiná a projde si jiným životem. Máme jedno společné, přejeme si žít šťastný život.

Snad každá žena, se někdy ocitla v okamžiku. Kdy byla se svým dosavadním životem nespokojená. Třeba se i ocitla na samém dnu. Ale existují ty, které v takovýchto chvílích, našli své silnější já. Vytěžily z temných dní maximum. Staly se pro mnohé inspirací.

Vždycky mě zajímalo, co je to za kouzlo. Chtěla jsem být také taková. Proto jsem vyhledávala vše ve spojitosti s osobním a duchovním rozvojem. Vyzkoušela nejrůznější workshopy i kurzy. Většinu z nich jsem aplikovala sama na sobě. Některé zase na ostatní kolem. Zjistila jsem, co skutečně funguje a co nikoliv.

Nyní se chci s Vámi o moje zkušenosti a znalosti podělit. Předat nějaké rady a tipy k inspiraci. Jak pracovat sama na sobě. Jak dosáhnout souladu mezi tělem, duší a myslí. Jak se cítit šťastně.

Můžeme změnit svět k lepšímu jenom tím, že nejprve budeme šťastné my.  Jedině tak můžeme být pro druhé vzorem. Inspirací. Transformovat chod světa. Je to v našich rukách.

Šťastná Lucie D. ♥

Přejít k navigační liště